Keni ngushtim të enëve të zemrës? Ju sugjeroj një terapi natyrale me 4 përbërës

Keni ngushtim të enëve të zemrës? Ju sugjeroj një terapi natyrale me 4 përbërës

Terapi natyrale për hapje të enëve të gjakut në vend të Angioplastisë dhe Bypass-it:

Lëng limoni – 1 filxhan çaji
Lëng Xhenxhefili – 1 filxhan çaji
Lëng Hudhre – 1 filxhan çaji .
Uthull Molle – 1 filxhan çaji

Përgatitja: Përzieji të gjithë përbërësit dhe zieji në zjarr të lehtë, kur të bëhet sasia sa tre filxhane largoje nga zjarri dhe lëre të ftohet. Tani këtë lëng përzieje me tre filxhanë mjalte natyral dhe mbaje atë në një kavanoz të pastër.

Përdorimi: Konsumo çdo ditë një lugë gjelle të kësaj përzierje 30 min para vaktit të mëngjesit. Bllokimi apo ngushtimi i enëve të gjakut do të permiresohet çdo ditë nga pak.

error: Nuk lejohet kopjimi!