Archive for Category: Histori Suksesi

Lista e “Global woman summit”, shqiptarët që janë pjesë dhe si janë kategorizuar

Lista e “Global woman summit”, shqiptarët që janë pjesë dhe si janë kategorizuar “Global Woman Summit” organizon për herë të katërt samitin ndërkombëtar dedikuar njerëzve më me influencë. I organizuar në Londër në datat 13-14 Korrik, nga shqiptarja Mirela Sulo, Samiti ka shpallur listat përkatëse për çdo vend. Krahë...

Read More

Si u transformua Oriana Cama , personazhi “Dona i Portokallisë” dhe aktorja e “Apartmenti 2xl” me 20 kg më pak

Jemi mësuar t’a shikojmë si personazhi karizmatik i “Apartamenti 2xl” apo “Dona” e Spektaklit humoristik të Portokallisë, por ka pak kohë që i ka dhënë fund beqarisë duke u shpërngulur të jetojë përfundimisht në Itali. U inspirova nga statusi i saj në instagram që kishte postuar para ca ditësh....

Read More
error: Nuk lejohet kopjimi!