DJALE APO VAJZE?

DJALE APO VAJZE?

Kur isha shtatezene ish shoqja e dhomes e imja me dhuroi kete kalendar qe edhe asaj ia kishte dhuruar nje mjek gjinekolog grek. Nuk e di vertetesine e ketij kalendari, (mua me doli djale dhe ne te vertete bera djale, shoqja ime po ashtu, dhe shume mikesha te miat qe e kane provuar). Ju ngelet ju te na tregoni se sa e vertete eshte…..Muaji siper tregon muajin e fundit qe keni qene me perioda..

 

error: Nuk lejohet kopjimi!