Si t’a kuroni mëlçinë me kura natyrale

Si t’a kuroni mëlçinë me kura natyrale

Në një tenxhere me më pak se 1 litër ujë, hidhni  rreth 50 gram gjethe të freskëta domatesh. Këto i lëmë të ziejnë mirë dhe lëngun e mbetur, pasi e kullojmë me napë, pijeni. Perdoreni kete kure per 1 muaj dhe melcia juaj do te ju falenderoje!

error: Nuk lejohet kopjimi!