Ja cila êshtë sozia e bukuroshes Ersela Kurti

Ja cila êshtë sozia e bukuroshes Ersela Kurti

Raatesisht sonte ne nje kanal Në DigitAlb po ndiqja nje komedi italiane dhe një nga personazhet më ngjau shumë me një mikeshë ahumë të mirë timen, A mendoni dhe Ju që Ersela Kurti Miss World Albania ?? 2013 ngjan shumë me modelen dhe aktoren Italo- Amerikane Vanesa Hessler?!

 

error: Nuk lejohet kopjimi!